مقالم | همکاری با ما
Follow us on Facebook   Follow us on Google+   Follow us on Twitter

همکاری با ماهمکاری با ما

 

اگر شما به سایت‌های معتبر علمی مانند Springer ، IEEE ، Elsevier ، ScienceDirect و یا سایت‌های مشابه دسترسی داشته و قادر به دانلود فایل‌های FullText از آن‌ها هستید می‌توانید با مقالم!! همکاری کرده و با ارسال فایل‌های مورد درخواست افرادی که چنین امکانی ندارند ، کسب درآمد نمایید.

شرایط همکاری


• حداقل 6 ساعت اتصالِ روزانه به اینترنت:
منظور این نیست که روزانه 6 ساعت زمان خالی برای اختصاص دادن به این کار داشته باشید، منظور این است که روزانه حداقل 6 ساعت پشت رایانه یا هر وسیله‌ی دیگری به اینترنت متصل بوده و در دسترس باشید و بتوانید سایت را چک نمایید، اما شاید تنها یک ساعت از این زمان مورد نیاز باشد و به این کار اختصاص یابد.

• دسترسی مستقیم به سایت‌ها:
یکی از اشتباهات متداول در درخواست‌های همکاری این است که افراد به سایت‌ها به صورت مستقیم دسترسی ندارند، دسترسی آن‌ها با ارسال ایمیل، جستجو در پایگاه‌های دیگر و ... میسر می‌باشد، شرایط همکاری در این سایت دسترسی مستقیم به سایت‌های مورد نظر است که عموماً برای دانشجویان خارج از کشور و از طریق سایت دانشگاه و یا VPN مربوط به دانشگاه میسر است. ما این موضوع را از طریق ارسال لینک تست در محیط چت بررسی می‌کنیم و شما باید در آن زمان بلافاصله و در همان محیط چت فایل مورد نظر را برای ما ارسال نمایید.

در صورتی که شرایط فوق را دارا بوده و مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه‌ی کار و چگونگی کسب در آمد هستید با ما در تماس باشید.

برای این منظور موارد زیر را به آدرس maghalam و با عنوان Cooperation ارسال نمایید :
1. سایت یا سایت‌هایی که به FullText آن‌ها دسترسی دارید
    لطفاً از به کار بردن عباراتی مانند ، اکثر سایت ها ، سایت های زیاد و ... خودداری نموده و نام دقیق سایت‌های در      دسترس را لیست نمایید.
2. نحوه‌ی دسترسی به FullText این سایت‌ها
    برای مثال اکثر افراد از طریق دانشگاه خود به این منابع دسترسی دارند ، در این صورت نام دانشگاه را ذکر نمایید
     اما در صورتی نیز که دسترسی شما به نوع دیگری است ، آن را ذکر نمایید.
3. بازه‌های زمانی که از طریق اینترنت در دسترس هستید و در صورت وجود درخواست می‌توانید به آن‌ها پاسخ دهید
   (به صورت حدودی بیان کنید، هیچ‌کس نمی‌تواند با دقت بالا چنین چیزی را بیان کند و ما نیز چنین انتظاری نداریم)
4. میزان درآمدی که انتظار دارید در یک ماه از این طریق داشته باشید

با تشکر