مقالم | بانک مقالات
Follow us on Facebook   Follow us on Google+   Follow us on Twitter

بانک مقالاتبانک مقالات

 

زمان لازم برای بررسی درخواست ها ، دانلود فایل مقاله یا ژورنال ، و سپس آپلود آن برای فرد درخواست دهنده ، فرآیندی هزینه بر خواهد بود ، به همین دلیل است که برای رسیدگی به هر درخواست هزینه ای دریافت می گردد.
اما پس از انجام این فرآیند ، فایل های آماده شده به صورت کاملاً آزاد در این سایت و در قسمت «بانک مقالات» قرار داده می شوند تا اگر افراد دیگری نیز نیاز به آن ها دارند ، بتوانند بدون متحمل شدن هیچ هزینه ای ، از آن ها بهره مند گردند.

جستجو در بانک مقالاتجستجو در بانک مقالات

 

روش معرفی شده در این قسمت یک راهکار موقتی است و در آینده ی نزدیک بانک مقالات را به یک موتور جستجوی قدرتمند تجهیز خواهیم کرد ، اما باید گفت که مقالم!! کاملاً سازگار با موتورهای جستجو طراحی شده است ، برای جستجو در بانک مقالات کافیست وارد Google.com شده و پس از عبارت مورد نظر ، یک «دو نقطه» و سپس آدرس مقالم را وارد نمایید. برای نمونه اگر در جستجوی مقالاتی در مورد RFID هستید کافیست در گوگل عبارت زیر را جستجو کنید : RFID:maghalam.com
لیست زیر آخرین مقالاتی است که به بانک اضافه شده و بر اساس زمان اضافه شدن مرتب شده است ، همچنین تعداد مقالات درون بانک همواره در حال افزایش است ، بنابراین این امکان وجود دارد که امروز مقاله ی خاصی را پیدا نکنید ، اما فردا این مقاله موجود باشد !!هیچ مقاله ای یافت نشد !!