مقالم!! دانلود رایگان و بدون محدودیت مقالات معتبر علمی


آیا به دنبال دانلود مقالات معتبر علمی هستید؟
کافیست از خود بپرسید: مقالم کو ؟!

دانلود مقالم!! نسخه‌ی 2.14 بیشتر توضیح بده ...

دانلود رایگان و بدون محدودیت مقالات!!
مشابه‌اش را ندیده‌اید؟ چون نیست !!


Maghalam Plus

پشتیبانی از اکثر پایگاه‌ها

اصولاً این نرم‌افزار از هر مقاله‌ای که شناسه‌ی DOI داشته باشد پشتیبانی می‌کند حتی اگر لینک یک مقاله پشتیبانی نشود با وارد کردن DOI آن مقاله، پاسخ را دریافت خواهید کرد.

مدیریت و جستجوی مقالات

می‌توانید مقالاتی که جستجو و یا دانلود می‌کنید را دسته‌بندی نمایید، همچنین تمام آن‌ها را در یک بخش جداگانه مشاهده و مدیریت نموده و بینشان با استفاده از پارامترهای مختلف جستجو نمایید.

دانلود بدون محدودیت مقالات

برای دانلود مقالات هیچ محدودیتی چه از نظر تعداد و چه از نظر زمان وجود ندارد، هر تعداد مقاله را که می‌خواهید، در هر چند ساعت که دوست دارید دانلود کنید. باور نمی‌کنید؟ باور کنید !!

دانلود رایگان مقالات

برای دانلود هیچ کدام از مقالات نیازی به پرداخت هیچ هزینه‌ای نیست، دانلود ویژه و غیر ویژه نداریم، این پایگاه و آن پایگاه نداریم، اگر به مقاله‌ای دسترسی داشته باشیم می‌توانید رایگان دانلود کنید !!


با استفاده از نرم‌افزار «مقالم پلاس» می‌توانید مقالات معتبر علمی را به صورت رایگان و بدون هیچگونه محدودیت (چه از نظر تعداد و چه از نظر زمان) دانلود کنید، همچنین مقالات جستجو و یا دانلود شده‌ی خود را به سادگی مدیریت نموده و بین آن‌ها جستجو نمایید. باور نمی‌کنید؟ امتحان کنید. مقالم!! در سال 90 راه اندازی شد و ایده سیستم دریافت مقالات با شکل متداول امروزی را برای اولین بار معرفی و پیاده‌سازی نمود که بعد‌ها سایت‌های مشابه دیگری با همین ایده راه اندازی شدند. حالا با یک ایده‌ی جدید که هنوز مشابهی ندارد مجدداً در خدمت شما هستیم.
این نسخه هنوز در مرحله‌ی آزمایش قرار دارد اما ما همواره در تلاش برای به روز رسانی و بهتر کردن مقالم هستیم، بنابراین اگر هنگام استفاده از برنامه با مشکلی رو به رو شدید و یا نیاز به دانلود مقالات از سایتی داشتید که در حال حاضر پشتیبانی نمی‌شود و یا پیشنهادی برای بهبود عملکرد نرم‌افزار دارید، خوشحال خواهیم شد اگر از طریق بخش «ارتباط با ما» ما را مطلع نمایید.

دانلود مقالم!! نسخه‌ی 2.14 پایگاه‌های مورد پشتیبانی

پایگاه‌های مورد پشتیبانی


پیش از ذکر نام پایگاه‌های مورد پشتیبانی ذکر یک نکته ضروری است و آن اینکه حتی در صورتی که شما مایل به دانلود یک مقاله از پایگاهی هستید که نام آن در این لیست نیامده است، همچنان می‌توانید این کار را انجام دهید !!
برای دانلود مقالات از پایگاه‌هایی که نام آن‌ها در این لیست نیامده است کافی است شناسه‌ی DOI مقاله را در صفحه‌ی مقاله پیدا کرده و در قسمت جستجو وارد نمایید در واقع با جستجوی DOI مقالات، دیگر این لیست ملاک نبوده و تعداد بسیار بسیار بیشتری از پایگاه‌ها پشتیبانی می‌شوند.
اما در صورتی که اصرار بر جستجوی مقالات با استفاده از لینک چکیده‌ی آن‌ها داشته باشید، در حال حاضر پایگاه‌های زیر پشتیبانی می‌گردند:

IEEE
ScienceDirect
Springer
ACM Digital Library
Wiley Online Library
Taylor & Francis Online
Nature
ACS Publications
ASCE Library
Emerald Insight
RSC Publishing
Pancreatology
JAAD
IOPscience
JSTOR
Sciencemag (AAAS)
Oxford Journals
American Physical Society (APS)

این لیست هر روز در حال به روز رسانی است، اگر پایگاهی مدنظرتان است که قصد دارید مقالات آن را دانلود نموده و از شناسه‌ی DOI نیز استفاده ننمایید، حتماً از طریق بخش «ارتباط با ما» آدرس آن را ارسال کنید تا به لیست پایگاه‌های مورد پشتیبانی نرم‌افزار اضافه کنیم، تا امتحان نکنید متوجه نمی‌شوید که بخش پشتیبانی ما چقدر در این زمینه فعال و پاسخگو است !!

ارتباط با ما


مشکلی در کارکرد مقالم!! وجود دارد؟ پیشنهادی برای بهتر شدن و یا راحت تر کار کردن با مقالم!! دارید؟ پایگاهی هست که در حال حاضر پشتیبانی نمی‌شود اما مایلید پشتیبانی شود؟ دلتان برای ما تنگ شده؟ از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

Copyright © 2015 Maghalam.com. All rights reserved
Designed by Moshtaf